Dziś jest:sobota 13 kwietnia 2024 roku. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
Platforma zakupowa Urzędu Gminy Dobzyniewo Duże

W trosce o efektywne wydawanie pieniędzy publicznych Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże podjął decyzję o uruchomieniu dla Urzędu Gminy w Dobrzyniewie Dużym platformy zakupowej.

 

Platforma jest pierwszym narzędziem do obsługi zamówień elektronicznych zastosowanym w Urzędzie Gminy Dobrzyniewo Duże.

 

Będzie ona podstawowym narzędziem komunikacji z dostawcami w trakcie procesu zakupowego. Oznacza to, że cały proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. Począwszy od listopada 2020 roku pracownicy Urzędu Gminy będą wysyłać do Państwa pierwsze zapytania ofertowe.

 

PLATFORMA ZAKUPOWA - kliknij

 

Jak to wygląda w praktyce:

  • Na platformie będą wystawiane zapytania o wartości poniżej 30 tys. euro, nie objęte ustawą o zamówieniach publicznych zgodnie z naszymi wewnętrznymi regulaminami,
  • Zaproszeni dostawcy zostaną poinformowani przez e-mail o zaproszeniu do złożenia oferty,
  • Po kliknięciu linku z wiadomości, dostawca zostanie przeniesiony do formularza złożenia oferty,
  • Po wprowadzeniu oferty zatwierdzacie Państwo ofertę przyciskiem "złóż ofertę".

 

Jeśli chcecie Państwo zostać dostawcą Urzędu Gminy w Dobrzyniewie Dużym zachęcamy do Kliknięcia na zakładkę "zostań dostawcą". Po wyborze grup asortymentowych, w których prowadzicie Państwo sprzedaż wystarczy pozostawić swój adres e-mail i kliknąć przycisk "zostań dostawcą". W ten sposób będziecie Państwo na bieżąco informowani o publicznych zapytaniach ofertowych Urzędu Gminy Dobrzyniewo Duże. 
Zachęcamy szczególnie firmy lokalne do czynnego uczestnictwa w platformie.

 

W przypadku pytań lub problemów technicznych zachęcamy do kontaktu z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus, która obsługuje naszą platformę.  Tel: 22 101 02 02 - czynne pon-pt od 8:00 do 17:00 lub e-mail: e-mail: cwk@platformazakupowa.pl

 

Jesteśmy przekonani, że nowa forma współpracy przyniesie wymierne korzyści
nie tylko urzędowi, ale i kooperującym firmom.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Wojciech Cybulski

 

Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże